Komunikaty - archiwum

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej

OBWIESZCZENIE
Gminnej Komisji Wyborczej w Stawigudzie
z dnia 29 września 2006 r.


w sprawie : składu, siedziby i dyżurów Gminnej Komisji Wyborczej w Stawigudzie dla wyborów do Rad Gmin, Rad Powiatów i Sejmików Województw i wyborów Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów miast zarządzonych na dzień 12 listopada 2006r.


Postanowieniem Nr 24/06 Komisarza Wyborczego w Olsztynie z dnia 27 września 2006r. powołano Gminną Komisję Wyborczą dla przeprowadzenia wyborów do Rad Gmin, Rad Powiatów i Sejmiku Województwa w składzie :



  1. Maria Danuta Maszczak - przewodnicząca

  2. Jan Popis - zastępca przewodniczącej

  3. Jolanta Roszkowska - członek

  4. Renta Wieczorek - członek

  5. Dorota Szymczak - członek

  6. Olga Zimna - członek

  7. Tomasz Rychlicki - członek


Siedzibą Gminnej Komisji Wyborczej w Stawigudzie jest Urząd Gminy w Stawigudzie - sala nr 17


Komisja pełni dyżury:
w dniach 03.10.06 do 06.10.06 w godz. 12.00-15.00,
w dniu 09.10.2006r w godz. 12.00-16.00,
w dniach 10.10.2006 do 12.10.2006 r w godz. 12.00-15.00,
w dniu 13.10.2006 w godz. 12.00-24.00


Tel. (089) 51 26 475
Tel. (089) 51 26 834


Przewodnicząca Gminnej
Komisji Wyborczej
w Stawigudzie
(-) Maria Danuta Maszczak

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 05 marca 2008 00:35
Dokument wprowadzony do BIP przez: Ryszard Ziemba
Ilość wyświetleń: 2221
05 marca 2008 00:35 (Ryszard Ziemba) - Utworzenie dokumentu
Zatrzymaj banner przewijany